HLAS ČESKOSLOVENSKA

Televizní zpěvácká show a zároveň soutěž, Hlas Československa, je pořad, který vznikl v koprodukci TV Nova a TV Markíza. Utkávají se v něm nadějní zpěváci z Česka i Slovenska.

HLAS ČESKOSLOVENSKA

V Hlasu Československa na rozdíl od Superstar a X-Factoru nezáleží na tom, jak soutěžící vypadají, ale záleží pouze na jejich zpěvu. Zpěváci, účastníci této soutěže jsou vybírání tzv. „naslepo“ a tudíž jen a pouze podle jejich zpěváckého nadání. Vystoupení soutěžích hodnotí porota složená s českých i slovenských umělců, především zpěváků, kteří sedí k soutěžícím zády. Proto nejsou ovlivněni ničím jiným než zpěvem soutěžících.

Na vítěze čeká finanční výhra a samozřejmě svět Československého showbyznysu.

Porota složena ze čtyř „koučů“ si vybere své zpěváky do vlastních týmů a pomocí svých rad a předáním vlastních zkušeností ze světa showbyznysu se je snaží nasměrovat k vítězství.

Jak už bylo řečeno každý „kouč“ si k sobě vybere 8 soutěžících naslepo. Ty pak připravuje do další fáze vyřazovacích duelů. V nich „kouč“ proti sobě nasadí dvojici svých zpěváků, kteří zazpívají tutéž píseň. „Kouč“ si ponechá jen vítěze duelů, ve skupině mu tak zůstanou 4 svěřenci, kteří postupují do živých semifinále, kde už budou rozhodovat jenom diváci sms a telefonním hlasováním.

Z Hlasu Československa vzešlo několik zajímavých talentů a zpěváků.


Mohlo by vás zajímat

Se službou výkup nemovitosti dostane prodávající peníze do 48 hodin

Se službou výkup nemovitosti dostane prodávající peníze do 48 hodin

Zdálo by se, že prodat nemovitost dnes není žádný problém. I přes koronavirovou pandemii je neustále velký zájem o koupi prakticky všech typů rezidenčních nemovitostí (bytů, domů, pozemků i rekreačních objektů). Poptávka vysoce převyšuje nabídku. Prodejci proto mají pocit, že jakmile dají svoji nemovitost na prodej, potenciální zájemci jim utrhají ruce.