HLAS ČESKOSLOVENSKA

Televizní zpěvácká show a zároveň soutěž, Hlas Československa, je pořad, který vznikl v koprodukci TV Nova a TV Markíza. Utkávají se v něm nadějní zpěváci z Česka i Slovenska.

HLAS ČESKOSLOVENSKA

V Hlasu Československa na rozdíl od Superstar a X-Factoru nezáleží na tom, jak soutěžící vypadají, ale záleží pouze na jejich zpěvu. Zpěváci, účastníci této soutěže jsou vybírání tzv. „naslepo“ a tudíž jen a pouze podle jejich zpěváckého nadání. Vystoupení soutěžích hodnotí porota složená s českých i slovenských umělců, především zpěváků, kteří sedí k soutěžícím zády. Proto nejsou ovlivněni ničím jiným než zpěvem soutěžících.

Na vítěze čeká finanční výhra a samozřejmě svět Československého showbyznysu.

Porota složena ze čtyř „koučů“ si vybere své zpěváky do vlastních týmů a pomocí svých rad a předáním vlastních zkušeností ze světa showbyznysu se je snaží nasměrovat k vítězství.

Jak už bylo řečeno každý „kouč“ si k sobě vybere 8 soutěžících naslepo. Ty pak připravuje do další fáze vyřazovacích duelů. V nich „kouč“ proti sobě nasadí dvojici svých zpěváků, kteří zazpívají tutéž píseň. „Kouč“ si ponechá jen vítěze duelů, ve skupině mu tak zůstanou 4 svěřenci, kteří postupují do živých semifinále, kde už budou rozhodovat jenom diváci sms a telefonním hlasováním.

Z Hlasu Československa vzešlo několik zajímavých talentů a zpěváků.


Mohlo by vás zajímat

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Když jsme mladí a zdraví a nastěhujeme se do krásného bytu ve třetím patře bez výtahu, nenapadne nás, že jednou může nastat situace, kdy se ocitneme v pasti, odříznuti od zbytku světa. Schody se stávají nečekaným problémem.

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.