HOTEL PARADISE

Reality show s názvem Hotel Paradise je o soužití několika lidí, mužů a žen, kdy vítěz, poslední z nich vyhraje 50 tisíc eur. Soutěžící bydlí v jedné z nejexotičtějších destinací světa, v luxusním hotelu Casa Alegre v Dominikánské republice. Mají k dispozici vše, co si jen vymyslí, drahé míchané nápoje, pokrmy nejlepší z nejlepších.

HOTEL PARADISE

A v čem tkví jádro celé soutěže Hotel Paradise? Účastníci nemusí pro výhru dělat nic, jen si užívat luxusu a bavit se, jediná věc, které se musejí vzdát je jejich vlastní soukromí. A to doslova! Celý den, čtyřiadvacet hodin denně, jsou zabírány objektivem televizních kamer.

Další podmínkou, která je na soutěžící kladena, je to, že nesmějí být zadaní. V Hotelu Paradise jde také o to, že účastníci soutěže mezi sebou, muži a ženy, musí utvořit páry a žít společně. Vtip je v tom, že vždy jeden z nich zůstane sám. To je také hlavní úkol pro soutěžící v Hotelu Paradise, nesmí zůstat „na ocet“. Kdo se ocitne sám, bude vyřazen. Každý týden se daná „osamocená“ osoba nahradí novým soutěžícím. Jeden ven a jeden zase dovnitř. Nový hráč tak může zamíchat kartami a vše je zase na začátku. Páry vznikají a zase zanikají.

Hotel Paradise je plný slunce, exotiky, luxusu, moře, krásných lidí, zábavy, ale i hádek, intrik a pomlouvání

Pořadem provádí krásná moderátorka Martina Gavriely, vždy od pondělí do pátku ve 22:15 na TV Prima love. Nebo také každý pátek ve 23:10 na TV Prima family.

Hotel Paradise, upoutávka


Mohlo by vás zajímat

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Když jsme mladí a zdraví a nastěhujeme se do krásného bytu ve třetím patře bez výtahu, nenapadne nás, že jednou může nastat situace, kdy se ocitneme v pasti, odříznuti od zbytku světa. Schody se stávají nečekaným problémem.

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.