JSTE TO, CO JÍTE

Reality show jste to, co jíte, běží na obrazovkách TV Prima již od roku 2006. Ve zkratce je tento pořad o hubnutí. Soutěžící, kteří se přihlásili do „Jste to, co jíte“ se rozhodli zhubnout a tím změnit celý svůj dosavadní život a styl stravování.

JSTE TO, CO JÍTE

A že to není jednoduché ví i paní doktorka Kateřina Cajthamlová a její kolega, nutriční specialista Petr Havlíček, kteří soutěžícím pomáhají se zápasem o každé kilo. Proto se pořad nestaví jen do role pořadu o tom, jak se má zdravě hubnout, ale ukáže nám i mnoho zajímavých lidských příběhů. V pořadu „Jste to, co jíte“ se objevují převážně obézní lidé, kteří potřebují pomoc, mají za sebou mnoho nejrůznějších diet, ale stále se jim kila shodit dolů nedaří. V některých případech to není jen bojem o vysněnou štíhlou postavu, ale převážně jde již o zdraví soutěžících. Diváci tak mojí možnost vidět, jak se soutěžícím pořadu „Jste to, co jíte“ daří či nedaří hubnout, zda se zbavují starých zlozvyků, které mají, zda dodržují to, co jim odborníci Kateřina Cajthamlová s Petrem Havlíčkem doporučili.

Doktorka Kateřina Cajthamlová každý čtvrtek ve 21:20 se snaží soutěžícím a také divákům pořadu za necelou hodinu předvést, co je v jídelníčku důležité, jak správně se stravovat a jak se dá zdravě a hlavně i chutně jíst jídlo, které je pro náš organismus to správné. V pořadu se účastnící naučí i to, že ke zdravému životnímu stylu patří i pohyb a sport, který jim často chybí.

Cílem pořadu je i kromě toho vše naučit soutěžící, naučit to i diváky, zamyslet se nad vlastním životním stylem, zda je ten správný, zdravý. Co a jak si vybírat v obchodem, jak vařit méně kaloricky, jak se starat o naši váhu a zdraví a i psychickou a fyzickou pohodu.

Hlavní protagonistka pořadu "Jste to, co jíte", MUDr. Kateřina Cajthamlová, povídá o současném vývoji v medicíně a o důležitosti svého výcviku v systemickém přístupu k pacientům.


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.