Letem světem nového bydlení

Zajímáte se vy nebo někdo z vašeho okolí o přehled zahájení projede bytů v nových bytových domech?

Letem světem nového bydlení

Ve spolupráci s projektem Kdechcibydlet.cz, jsme pro vás vybrali 13 zajímavých projektů bytových domů, u kterých byl nebo v nejbližších dnech bude zahájen prodej bytů.

V případě velmi sympatického projektu v Dobríši u Prahy, který vznikl z bývalého pivovaru, vás pozveme i na Den otevřených dveří.


1. Na 31. května je naplánováno dokončení dalšího pražského rezidenčního projektu**,** bytového domu KOTI Hájek.

2. Od pátku 18. do neděle 20. května se zájemcům o nové bydlení v Dobříši u Prahy představí v rámci Dnů otevřených dveří zrekonstruovaný areál bývalého parostrojního pivovaru z roku 1879, ve kterém vzniklo 122 bytových jednotek i nebytové prostory.

3. V sobotu 12. května proběhne Den otevřených dveří v rezidenčním projektu Byty U Vodojemu VI v Brandýse nad Labem.

4. Prodej bytů nového rezidenčního projektu nazvaného 2Barevné Letňany v Praze 9 byl zahájen.

5. V lokalitě Na Veselé v Berouně již byla dokončena rekultivace pozemků a demoliční práce a vše již směřuje k zahájení výstavby prvního domu v Rezidenci Na Veselé.

6. V pražských Vysočanech byla dokončena hrubá stavba druhé fáze rezidenčního komplexu Tulipa Rokytka.

7. Působivou proměnou prochází objekt bývalého zemědělského objektu - sila v Řevničově u Prahy; zde vzniká zajímavý loftový byt 5+1 o celkové užitné ploše 140 m2.

8. Nově jsou v prodeje další byty a rodinné domy v Praze – pro zájemce je připravena nová etapa projektu Metropole Zličín (bytové domy V + X), další etapa Nových Letňan (B) a zcela nová lokalita s rodinnými domy: Májovková v Pitkovicích.

9. Koncem dubna byl zkolaudován Rezidenční park Baarova v Praze 4

10. V Zåhradě v Lysé nad Labem začaly vyrůstat první dva bytové domy - Jasmín a Modřín.

11. Do dokončení první etapy výstavby projektu Kajetánka v Praze 6 se již stěhují noví obyvatelé; druhá etapa bude dokončena v závěru letošního roku.

12. V projektu nazvaném Hodkovičky Zátiší, ve kterém postupně vyrůstají bytové domy v Praze 4, byl dokončen kompletně zařízený vzorový byt.

13. V brněnské Kohoutovické ulici byl zahájen prodej bytů z rezidenčního projektu Viladům Žebětín, který nabízí osm bytových jednotek ve velikostní kategorii 2+kk a 1+kk.


Mohlo by vás zajímat

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.