Letem světem nového bydlení

Zajímáte se vy nebo někdo z vašeho okolí o přehled zahájení projede bytů v nových bytových domech?

Letem světem nového bydlení

Ve spolupráci s projektem Kdechcibydlet.cz, jsme pro vás vybrali 13 zajímavých projektů bytových domů, u kterých byl nebo v nejbližších dnech bude zahájen prodej bytů.

V případě velmi sympatického projektu v Dobríši u Prahy, který vznikl z bývalého pivovaru, vás pozveme i na Den otevřených dveří.


1. Na 31. května je naplánováno dokončení dalšího pražského rezidenčního projektu**,** bytového domu KOTI Hájek.

2. Od pátku 18. do neděle 20. května se zájemcům o nové bydlení v Dobříši u Prahy představí v rámci Dnů otevřených dveří zrekonstruovaný areál bývalého parostrojního pivovaru z roku 1879, ve kterém vzniklo 122 bytových jednotek i nebytové prostory.

3. V sobotu 12. května proběhne Den otevřených dveří v rezidenčním projektu Byty U Vodojemu VI v Brandýse nad Labem.

4. Prodej bytů nového rezidenčního projektu nazvaného 2Barevné Letňany v Praze 9 byl zahájen.

5. V lokalitě Na Veselé v Berouně již byla dokončena rekultivace pozemků a demoliční práce a vše již směřuje k zahájení výstavby prvního domu v Rezidenci Na Veselé.

6. V pražských Vysočanech byla dokončena hrubá stavba druhé fáze rezidenčního komplexu Tulipa Rokytka.

7. Působivou proměnou prochází objekt bývalého zemědělského objektu - sila v Řevničově u Prahy; zde vzniká zajímavý loftový byt 5+1 o celkové užitné ploše 140 m2.

8. Nově jsou v prodeje další byty a rodinné domy v Praze – pro zájemce je připravena nová etapa projektu Metropole Zličín (bytové domy V + X), další etapa Nových Letňan (B) a zcela nová lokalita s rodinnými domy: Májovková v Pitkovicích.

9. Koncem dubna byl zkolaudován Rezidenční park Baarova v Praze 4

10. V Zåhradě v Lysé nad Labem začaly vyrůstat první dva bytové domy - Jasmín a Modřín.

11. Do dokončení první etapy výstavby projektu Kajetánka v Praze 6 se již stěhují noví obyvatelé; druhá etapa bude dokončena v závěru letošního roku.

12. V projektu nazvaném Hodkovičky Zátiší, ve kterém postupně vyrůstají bytové domy v Praze 4, byl dokončen kompletně zařízený vzorový byt.

13. V brněnské Kohoutovické ulici byl zahájen prodej bytů z rezidenčního projektu Viladům Žebětín, který nabízí osm bytových jednotek ve velikostní kategorii 2+kk a 1+kk.


Mohlo by vás zajímat

V chaloupky stínu dobře. Češi znovu objevují kouzlo chat a chalup

V chaloupky stínu dobře. Češi znovu objevují kouzlo chat a chalup

Kdo by si to před pár lety pomyslel. Realitní trh zaznamenává enormní zájem o chaty a chalupy. Rekreační objekty jsou zkrátka v kurzu a koupěchtiví klienti se nebojí nákupu ani chat nebo chalup v dezolátním stavu. Pokud je to u lesa, v blízkosti chráněné krajinné oblasti nebo poblíž hor, miliony jen létají. Kde se to v Češích vzalo?

Rok 2020 v číslech

Rok 2020 v číslech

Stejně jako ve všech sektorech ekonomiky, hlavním faktorem ovlivňujícím oblast realit byla v loňském roce pandemie koronaviru. Nejvíc na ni doplatili majitelé investičních bytů, naopak developery nijak zásadně nepoškodila.