Reklama

Levnější cena plynu o 6 %, jako poděkování za věrnost

MND, 26. 12. 2017

Letošní topná sezona bude nejveselejší pro zákazníky MND. Od 1. 12. totiž automaticky získají levnější cenu plynu o 6 %. Noví zákazníci, stávající, prostě všichni, kdo mají smlouvu na dobu neurčitou. A nemusí proto vůbec nic dělat – sleva jim je přiznána se zahájením odběru.

Také vás nebaví vysoké účty za plyn a elektřinu? Pojďte si snížit výdaje – MND vám nezávazně a bezplatně spočítá nabídku a pak už je jen na vás a na smlouvě se stávajícím dodavatelem, jak rychle se vaší peněžence uleví :)

Máte-li jakékoliv dotazy, využijte naši sousedskou poradnu.

MND se díky svým podmínkám a nízkým cenám dlouhodobě drží na první příčce ve statistikách OTE (Operátor trhu) v počtu nově získaných zákazníků na plynu. Navíc se MND daří oslovovat nové zákazníky i na elektřině a získává nová odběrná místa. Do konce roku se jí s velkou pravděpodobností podaří dosáhnout magické hranice 100 000 vydaných smluv za plyn a elektřinu. I když někteří zákazníci na odběr plynu nebo elektřiny ještě čekají, kvůli smluvnímu závazku od předchozího dodavatele, aktuálně odebírá energie celkem 62 000 zákazníků, z toho 38 000 plyn a 24 000 elektřinu. Čísla mluví za vše a MND chce své zákazníky odměnit za jejich věrnost. „V MND věříme, že tu nejlepší cenu a podmínky si zaslouží každý zákazník, který od nás odebírá. Věrnostní slevu proto přiznáváme automaticky a dopředu zákazníkům ihned po zahájení odběru Plynu z první ruky,“ vysvětluje Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND a. s.![](/upload/_public/magazine/img/přehled MND.PNG)

(Aktuálně je MND nejrychleji rostoucí firmou co se týče počtu nově získaných odběratelů plynu.)

„Jsme těžaři, a proto nabízíme výhodnou cenu a férové podmínky našim zákazníkům dlouhodobě. Nově jsme chtěli zákazníky navíc odměnit i za jejich věrnost. Na rozdíl od jiných věrnostních nabídek dáváme zákazníkům věrnostní slevu automaticky předem, a to jak těm novým, tak stávajícím. A to i přes současný vývoj cen plynu na velkoobchodním trhu, kde se cena aktuálně pohybuje na svém dvouletém maximu. Věříme, že tento přístup naši zákazníci ocení,“ dodává Sýkora.