LidskáSíla.cz chce v Česku změnit nejen trh s úklidem domácností a vám ušetřit čas!

Nestíháte práci ani koníčky? Brzdí vás neustálé uklízení, ale v nepořádku se zas nedá žít ani pracovat? Pak je čas na pomoc od dam na úklid z LidskáSíla.cz. Mladého českého start-upu, který se zaměřuje na úklid a další služby pro domácnosti.

LidskáSíla.cz chce v Česku změnit nejen trh s úklidem domácností a vám ušetřit čas!

Objednat si dámu na úklid jednoduše jen na pár kliknutí? To a mnoho dalšího nabízí unikátní online služba LidskáSíla.cz dostupná na www.LidskáSíla.cz, která se zabývá zprostředkováním úklidu domácností, a to v současnosti v hlavním města Praha, Brně a Plzni. Plánuje však rozšíření i do dalších krajských měst po celém Česku.

LidskáSíla.cz neřeší pouze jeden problém, ale celou skupinu: úklid objednáte online, ale u dveří se vám objeví, klidně hned další den, skutečná dáma na úklid připravená v barevném trikotu ulevit vám od úporného úklidu. Na konci práce se bude vše pod rukou profesionálky blýskat čistotou a ještě se sama ohodnotí, projde kontrolní seznam činností a napíše, co vám chybí za prostředky pro péči o domácnost a co je nutné dokoupit, do speciální košilky.

Služba LidskáSíla.cz tak mění trh se službami. Radikálně mění celý zážitek ze služby jak pro zákazníka, tak pro poskytovatele služby. Start-up začíná službou úklid domácnosti, kde si zákazník bezstarostně navolí požadavky úklidu online z pohodlí domova, či práci i kavárně, a o vše ostatní se postarají profesionálně školené dámy, které vědí, co mají dělat. Nechybí ani tým podpory pro obě strany – zákazníka i dámu, která si čas od času neví třeba rady ze speciálních požadavků zákazníků.

Už žádné řešení termínů a problémů s damou na úklid!

Dámy mají jedny z nejlepších finančních podmínek na trhu a samozřejmostí je plná časová flexibilita tržiště jako LidskáSíla.cz. Společnost se nesnaží nikomu konkurovat, mění zážitek ze služeb pro domácnosti o 180 stupňů. Vše je jinak. Objednání je možné hned na další den. Nabízí ty nejlepší služby pro zákazníky: garance spokojenosti, pojištění do 10 milionů, podpora online i na telefonu, šťastné dámy na úklid, které berou velkou část z výdělku a pracují v dobrém kolektivu, žádné smlouvy a složitosti. Samotné dámy na úklid, kterých je již kolem tří stovek včetně týmů podpory, jsou v oboru dobře placené a pečlivě vybrané, dostávají férových 110 korun za hodinu.

Aktuálně firma zaměřená na propojení dam na úklid se zákazníky roste a spolupracuje se stávajícími, ale neustále i novými profesionály, kterých není nikdy dost. V LidskáSíla.cz jsou rády i samotné dámy a další mají dveře otevřené. „Ve společnosti LidskáSíla.cz jsem velmi spokojená, mohu pracovat dle svých časových možností. Spolupráce s vedením je na úrovni obrovského uznání za vykonané práce, nechybí ani poděkování za dobře odvedenou práci a toho si v dnešní době nutno považovat. Finanční ohodnocení je také velice slušné a nechybí ani odměna za práci navíc,“ říká například jedna z dam na úklid, Vojtěška Lindovská.

Jednoduchý a přehledný ceník

A co vy? Co chcete uklidit, s čím pomoci? Svěřte se své dámě na úklid. Úklid začíná od 140 korun na hodinu a nejkratší doba je tři hodiny. Kromě úklidu je možné objednat i žehlení, či mytí oken. Neexistují žádné speciální podmínky. Člověk již nemusí nikdy nic řešit, pokud dáma onemocní, tým podpory LidskáSíla.cz je okamžitě k dispozici a zajistí náhradu, vyřeší jakékoli další problémy.

Automatické platby a pravidelnost

Platby mohou probíhat automaticky přes platební kartu a není potřeba stále řešit zadávání online plateb. Žehlení, praní, mytí oken je bez zvláštních příplatků, člověk platí vždy jen za skutečný čas úklidu. Dámy odvádějí nadstandardní práci a nikde jinde je zákazník nenajde. Zakladatelé je přiřazují podle lokality, tedy přijede ta dáma, která je nejblíže.

A kdo za tím stojí? Službu založil Robert Vojáček, mladý podnikatel, který byl ve vedení úspěšné taxislužby Liftago, společně se svojí přítelkyní Michaelou Somolovou a Šimonem Podlipským. Služba vznikla z nápadu o revoluci ve službách v Česku, když přítelkyně Roberta odjela do zahraničí a na něj zbyla péče o domácnost.

Více informací na LidskáSíla.cz


Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro SVJ

Právní poradna pro SVJ

Věděli jste, že statutární orgán společenství vlastníků (výbor/předseda) při výkonu správy domu ručí celým svým majetkem? Za každé rozhodnutí nesete rovněž plnou právní odpovědnost!

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.