Nová funkce portálu: Služby a ověření dodavatelé

Ušetřete s ověřenými dodavateli! Sousedé.cz pro své uživatele spustí další novinku – Služby pro SVJ/BD a obyvatele bytových domů. Tým, který má novou funkčnost na starost, si dává záležet, aby vybral ty nejlepší dodavatele a získal co největší výhody pro uživatele portálu. Co tedy přesně nová funkce nabízí?

Nová funkce portálu: Služby a ověření dodavatelé

Komunitní portál Sousedé.cz se rozrůstá nejen o nově registrované uživatele, kterých je nyní již přes 50 tisíc, ale i o nové možnosti, jak mohou jeho uživatelé ušetřit. Na začátku září spustí sekci Služby, obsahující spoustu možností, jak si usnadnit žití a bydlení, a to nejen pro správce SVJ/BD, ale i majitele bytů.

V dnešní době, kdy je důležité, aby každý měl po ruce ihned informace, které aktuálně potřebuje, se snažíme, abychom poskytli i veškeré služby týkající se chodu domu a jeho správy na jednom místě.

Nově tak na portálu Sousedé.cz najdete sekci Služby, která vám ulehčí správu domu, jeho řízení i chod domácnosti. Poradí, vzdělává, upozorní na zákonné povinnosti i na novinky ze svého oboru, a ještě vám ušetří peníze díky speciálním výhodným nabídkám partnerů portálu, určeným pouze pro vás!

„Firmy, které ve Službách reprezentují jednotlivé obory, jsou léty prověření profesionálové, kteří zajišťují perfektní servis, a můžeme se na ně ve všech ohledech spolehnout. Tuto spolehlivost a důvěryhodnost pak přinášíme našim uživatelům portálu, aby se na nás vždy mohli obrátit v nejrůznějších oblastech svého působení,“ říká Martin Pösinger, jednatel společnosti SousedeCZ s. r. o.

Jak tedy nová služba funguje

Na úvodní stránce sekce služby je vypsáno 6 nejžhavějších nabídek od partnerů. Tyto nabídky neustále aktualizujeme a doplňujeme, a tak nesmíte přehlédnout hned pod vybranými odkaz s názvem Zobrazit více nabídek. Všechny mají časové omezení a po rozkliknutí se dozvíte více.

V detailu nabídky je kompletní popis i představení partnera. Je zde také jednoduchý poptávkový formulář, ze kterého lze poslat nezávaznou poptávku. Proč nezávaznou? To proto, že každého napadne celá řada otázek a jediný, kdo je dokáže zodpovědět, je samotný partner. Na základě tohoto odeslaného formuláře vám nabídku představí a vy se v klidu bez závazků rozhodnete, zda ji využít.

Sledovat naši sekci služby se vyplatí

Ať už budete potřebovat vyřešit problém s výtahem, pojištěním, sehnat pelíšek pro psa, změnit dodavatele energií, refinancovat hypotéku, poradit s rozúčtováním tepla atd., snadno si vyhledáte konkrétní požadavek a je jen na vás, zda si vyžádáte pouze radu od odborníka, nebo si od něj necháte rovnou vypracovat nabídku, případně zvolíte např. srovnávač pojištění. Možností máte opravdu spoustu a vše najdete přehledně na jednom místě.

A pokud i vy víte o firmě, která umí své řemeslo a jedná s lidmi fér a na úrovni, tak není nic jednoduššího, než poslat doporučení našemu domovníkovi.


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.