Poslední měsíc soutěže o nábytek za 100 tisíc.

Musím se s vámi podělit o tip na soutěž o docela dost nábytku za několik fotek a následní hlasování. Jak na to?

Poslední měsíc soutěže o nábytek za 100 tisíc.

Eshop MT-nábytek od srpna pořádá tříkolovou soutěž, jejíž poslední úroveň byla zahájena na začátku října a na jeho konci bude ukončena. O co v ní jde?

Pokud máte pěkný doma pěkně řešený interiér nebo zajímavý nábytek, stačí jej nafotit a nasdílet na vlastní profilna stránkách eshopu. Každý může nasdílet až 20 fotografií.

Kdo vyhrává? První tři, kteří v daném měsíci získají nejvíce hlasů, dostávají jako malé ceny elektroniku (telefony, tablety) a postupují do velkého finále, kde vítěz získá poukaz na nábytek v hodnotě 100 tis. Kč.

Atraktivita této soutěže spočívá v principu hlasování. Každý den máte tři hlasy, takže pocitivým hlasováním jich sami za měsíc můžete nabrat docela dost. Jak jich dostat více?

Můžete adresu svého profilu sdílet na sociální sítě, e-mailem, do diskusních fór nebo třeba přes Skype kamarádům, aby vás podpořili. Úspěšné profily z minulých kol nasbíraly tisíce hlasů, takže doporučuji oslovit opravudu hodně kamarádů:)

A pokud nechcete soutěž, můžete se přijít třeba jen inspirovat pro pozdější nákup třeba sedací soupravy, nebo naopak pobavit různou úrovní bytů a domů a rovněž kvalitou fotografií:)


Mohlo by vás zajímat

V chaloupky stínu dobře. Češi znovu objevují kouzlo chat a chalup

V chaloupky stínu dobře. Češi znovu objevují kouzlo chat a chalup

Kdo by si to před pár lety pomyslel. Realitní trh zaznamenává enormní zájem o chaty a chalupy. Rekreační objekty jsou zkrátka v kurzu a koupěchtiví klienti se nebojí nákupu ani chat nebo chalup v dezolátním stavu. Pokud je to u lesa, v blízkosti chráněné krajinné oblasti nebo poblíž hor, miliony jen létají. Kde se to v Češích vzalo?

Rok 2020 v číslech

Rok 2020 v číslech

Stejně jako ve všech sektorech ekonomiky, hlavním faktorem ovlivňujícím oblast realit byla v loňském roce pandemie koronaviru. Nejvíc na ni doplatili majitelé investičních bytů, naopak developery nijak zásadně nepoškodila.