Reklama

Poslední měsíc soutěže o nábytek za 100 tisíc.

Zdeněk Dvořák, 7. 10. 2013

Musím se s vámi podělit o tip na soutěž o docela dost nábytku za několik fotek a následní hlasování. Jak na to?

Eshop MT-nábytek od srpna pořádá tříkolovou soutěž, jejíž poslední úroveň byla zahájena na začátku října a na jeho konci bude ukončena. O co v ní jde?

Pokud máte pěkný doma pěkně řešený interiér nebo zajímavý nábytek, stačí jej nafotit a nasdílet na vlastní profilna stránkách eshopu. Každý může nasdílet až 20 fotografií.

Kdo vyhrává? První tři, kteří v daném měsíci získají nejvíce hlasů, dostávají jako malé ceny elektroniku (telefony, tablety) a postupují do velkého finále, kde vítěz získá poukaz na nábytek v hodnotě 100 tis. Kč.

Atraktivita této soutěže spočívá v principu hlasování. Každý den máte tři hlasy, takže pocitivým hlasováním jich sami za měsíc můžete nabrat docela dost. Jak jich dostat více?

Můžete adresu svého profilu sdílet na sociální sítě, e-mailem, do diskusních fór nebo třeba přes Skype kamarádům, aby vás podpořili. Úspěšné profily z minulých kol nasbíraly tisíce hlasů, takže doporučuji oslovit opravudu hodně kamarádů:)

A pokud nechcete soutěž, můžete se přijít třeba jen inspirovat pro pozdější nákup třeba sedací soupravy, nebo naopak pobavit různou úrovní bytů a domů a rovněž kvalitou fotografií:)