Poslední představení muzikálu Popelka

S muzikálem na ledě Popelka se v Praze přišla rozloučit řada známých osobností

Poslední představení muzikálu Popelka

Od pátku do neděle ovládl kouzelný muzikál na ledě Popelka holešovickou Tesla Arénu. Představení měla slavnostní ráz hned z několika důvodů.

CD Popelka obdrželo od vydavatelství Supraphon Zlatou desku, kterou převzal autor hudby Petr Malásek, autor písňových textů Václav Kopta a autor a režisér projektu Jindřich Šimek.

S Popelkou se přišla v Praze rozloučit také řada známých osobností. Karel Gott, který v září spolu s Lucií Bílou pokřtil soundtrack k tomuto muzikálu na ledě, dorazil s celou rodinou. Jako mávnutím kouzelného proutku ztratily všechny malé i velké princezny zájem o Prince a měly oči jen pro pana Gotta.

Popelku na ledě si užila také naše první dáma – paní Livia Klausová, která představení navštívila s vnoučaty. Během pauzy se pak všichni setkali s tvůrci muzikálu, kteří je s velkou radostí provedli zákulisím.

Za Danou Morávkovou se přišel podívat malý Tonda - její chráněnec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, a kolegy přišli podpořit například zpěvačka Monika Absolonová či zpěvák Petr Kotvald.

Poslední letošní představení kouzelného muzikálu na ledě Popelka se odehrají v Hradci Králové 26. a 27. prosince. Poté show odjíždí na Slovensko a dál do světa.

Více informací naleznete na www.popelkanalede.cz


Mohlo by vás zajímat

Se službou výkup nemovitosti dostane prodávající peníze do 48 hodin

Se službou výkup nemovitosti dostane prodávající peníze do 48 hodin

Zdálo by se, že prodat nemovitost dnes není žádný problém. I přes koronavirovou pandemii je neustále velký zájem o koupi prakticky všech typů rezidenčních nemovitostí (bytů, domů, pozemků i rekreačních objektů). Poptávka vysoce převyšuje nabídku. Prodejci proto mají pocit, že jakmile dají svoji nemovitost na prodej, potenciální zájemci jim utrhají ruce.