Představujeme nového partnera EG-LINE, a.s.

Naše společnost působí na trhu v oblasti bezpečnostních mechanických a mechanotronických zábranných prostředků více jak 25 let. Společnost EG-LINE se profiluje především v oblasti centrálních uzamykacích systémů jak mechanických, tak elektronických. Vlastní licence na výrobu bezpečnostních uzamykacích systémů a systémů kontroly přístupu.

Představujeme nového partnera EG-LINE, a.s.

Naší strategií je přitom nabízet TOP produkt za příjemnou cenu. V roce 2015 jsme otevřeli nový výrobní závod v Neveklově na Benešovsku, kde se vyrábí bezpečnostní uzamykací systémy z originálních dílů KABA. Dnes již patříme mezi přední dodavatele bezpečnostních systémů a naší snahou je být jedničkou na trhu.

Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby zahrnující poradenství, projektování, i pozáruční servis. Naši technici pracují v rámci NON STOP servisu 24 hod, 7 dní v týdnu. Společnost má sublicenční partnery po celé ČR, kteří jsou školeni pro servis našich produktů, Naše společnost se řídí originalitou – tak jako každý zákazník je originál, je originál i každý náš bezpečnostní uzamykací systém. Ať už se jedná o byt, dům či kancelářskou budovu, systém funguje na principu potřeby pouze jednoho klíče, kterým se dá otevřít více zámkových vložek. Proto opravdu nepotřebujete více než 1 klíč k tomu, abyste otevřeli dveře, garáž, poštovní schránku, zadní vchod, vrátka či branku a k tomu kůlnu nebo dílnu na zahradě. Nemusíte být omezeni ani v případě použití visacího zámku nebo zámku na popelnici, které lze také zakomponovat pod jeden klíč. Novinkou jsou mechanotronické systémy pracující se zakódovanými bezpečnostními čipy KABA, které se dají s úspěchem využít při zabezpečení hlavních vchodů na perimetru objektu nebo bytových domů. Systémy lze napojit v případě bytových domů na stávající komunikační systém domu (zvonky) a není třeba dalších nákladů na externí napájení a tím i rozvody. Celek pak sníží pořizovací náklady na investice s využitím nejmodernějších trendů v oblasti mechanotronických bezpečnostních systémů.

Jaké nejčastější problémy řešíme

- Někdo se násilně pokoušel otevřít vstupní dveře do bytových domů

- Vstupní dveře nezavírají, je třeba je seřídit

- Násilné vniknutí do společných prostor sklepů a vykradené sklepy

- Zabezpečení všech společných prostor mechanickými prostředky (zámky, štíty kování samozavírače, krycí lišty, uzamykací systém dle ČSN EN 1627:2012) nebo mechatronickými prostředky KABA Evolo plus, ovládané zabezpečenou technologií čipů s napojením na stávající zvonky.

- Přijďte na osobní konzultaci a naši specialisté Vám nabídnou řešení na míru Vašim požadavkům. Více dostupné na:

Ing. Petr Fráz - Ředitel společnosti


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.