Představujeme nového partnera Sousedů – ista Česká republika

Dnes vám prostřednictvím krátkého rozhovoru představíme dalšího partnera Sousedů – společnost ista Česká republika s.r.o.

Představujeme nového partnera Sousedů – ista Česká republika

S jakými otázkami se na vás Sousedé.cz mohou obrátit?

Rádi vám poradíme v otázkách měření a rozúčtování spotřeby vody a energií v bytových domech a nebytových prostorách. Jak vybrat nejvhodnější typy vodoměrů a měřičů tepla, včetně rádiových systémů založených na nejmodernějších technologiích. Vysvětlíme, jak je možné využít sledování spotřeb energií prostřednictvím portálových služeb pro úspory energie a peněz a pro efektivní management nemovitosti. Zodpovíme vaše dotazy ohledně měření, odečtu a rozúčtování vody a energií. Jak to probíhá a jak tomu porozumět.

Jaké sousedské vztahy udržujete ve svém okolí?

Snažíme se chovat přátelsky a korektně – ať se jedná o kolegy, zákazníky nebo jiné sousedy. Také se chováme úsporně a zodpovědně – šetříme energii a naši modrou planetu.

Který z firemních sousedů bude v kontaktu s uživateli portálu Sousedé.cz?

Jarmila Trčková – řadu let vede oddělení rozúčtovacích služeb ve společnosti ista česká republika a ví o tom opravdu téměř všechno. Má také hluboké znalosti příslušných paragrafů a dbá u nás neúnavně a energicky o to, aby byla rozúčtování zpracována správně, v souladu s legislativou a také termíny. Kromě své práce a kolegů má ráda ještě rodinu, psa, přírodu, dobré jídlo a ráda čte dobré knížky.

Můžete uvést nějakou legrační historku z vaší firemní praxe?

„Majitel bytu odešel a zamknul mě tady, můžete na něj prosím zjistit číslo a zavolat mu?“ volá nám do kanceláře kolega, který přišel odečíst spotřeby na měřičích na měřičích vody a energie.

Prostě bez ohledu na to, jak šarmantní pracovník odečtové služby je, nebývá obvykle ve vašem domově vítaným hostem. Prostě nikdy se to úplně nehodí a občas na termín jeho návštěvy zapomeneme. Omlouváme se všem pracovníkům odečtů, ale máme na to řešení – rádiové odečty lze zajistit na dálku a bez nutnosti návštěvy v bytě.


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.