Představujeme nového partnera Sousedů – Reedog s. r. o. a jejich Elektro obojky

Reedog s. r. o. se díky svým doménám Elektro-obojky.cz a Reedog.cz komplet postará o potřeby vašich pejsků.

Představujeme nového partnera Sousedů – Reedog s. r. o. a jejich Elektro obojky

„Staráme se o to, abyste s vaším pejskem měli skvělý vztah a užili jste si každou společnou chvíli. Prodáváme výcvikové obojky, GPS obojky nebo elektronické ohradníky. Naši nabídku rozšiřujeme o smart produkty, jako jsou chytré dávkovače, kamery nebo hračky. Vyrábíme vlastní pelíšky, boudy, matrace nebo obojky pod značkou Reedog. A hlavně, milujeme psy.

Jsme parta mladých lidí, která v roce 2013 založila start-up Elektro-obojky.cz. Téma elektronických obojků bylo v České republice tabu. Zaměřili jsme se na vysvětlování, osvětu a přirozenou součástí našich služeb se stala zákaznická podpora. Zákazník od nás vždy dostane maximální podporu při řešení problémů, i když mu obojek vyměníme třeba osmkrát a strávíme s ním bezpočet hodin,“ popisuje Katka Janečková z Elektro-obojky.cz

S jakými otázkami se na Vás Sousedé.cz mohou obrátit?

Naším hlavním sortimentem jsou elektronické obojky (výcvikové, protištěkací, ohradníky, GPS, ...) + ostatní potřeby pro chov psů a koček a SMART technologie (pelíšky, kamery, dávkovače krmiva, fontány pro psy a kočky, ...), takže určitě se na nás mohou obrátit, pokud mají problémy s výchovou psa či si např. jejich sousedé stěžují, že jim pejsek sám doma štěká apod.

Jaké sousedské vztahy udržujete ve svém okolí?

Mimo prodej pomůcek pro výcvik a starost o psa se aktivně věnujeme sponzoringu útulků (primárně útulek Bouchalka), podpoře Záchranných stanic (např. Dočasky De De) či sponzoringu různých psích soutěží a výstav. Jsme opravdoví milovníci psů – každý z nás má nejen doma ale kolikrát i v práci pejska a většina z nich jsou z útulku či zachráněni z ulice.

Který z firemních sousedů bude v kontaktu s uživateli portálu Sousedé.cz?

S uživateli budu v kontaktu já, Katka Janečková z oddělení péče o zákazníky.

Můžete uvést nějakou legrační historku z Vaší firemní praxe?

Jsme kopa mladých a veselých přátel a každý den zažíváme různé vtipné momenty (hlavně s pejsky, kteří jsou sami o sobě vtipní), je tedy těžké vybrat tu nejlepší historku. Ale asi nejzábavnější a hlavně nejabsurdnější, byla příhoda, když kolegyně operátorka po zákaznici po telefonu chtěla, aby nám na email poslala podklad pro uhrazení poštovného, tedy ofocený/oscanovaný podací lístek. O několik dní později nám přišlo psaní, které když jsme otevřeli, k našemu překvapení obsahovalo mobilem vyfocený a vytištěný podací lístek se žádostí o vrácení peněz za poštovné. Sám dopis měl tedy podobnou hodnotu jako předchozí poštovné, které paní chtěla uhradit.

(Foto - archiv Elektro-obojky.cz)


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.