Představujeme nového partnera - WILKOP

Úvodem mi dovolte představit a přivítat mezi námi sousedy pana Ing. Pavla Kociána, jednatele společnosti WILKOP – trade, spol. s.r.o., která se již přes 20 let specializuje na regulační systémy bytových domů, napojených na centrální zásobování teplem. Pan Kocián je autorem několika patentů z oblasti vytápění, přičemž řídící systémy firmy Wilkop, pod názvem EKOREG-BXC můžou sousedé nalézt v celé řadě bytových domů, ale i veřejných budov, škol a školek, kde šetří jejím vlastníkům desítky milionů korun ročně. Malá perlička, na kterou jsme jako firma hrdí: Jeden náš řídící systém zabezpečuje provoz na České vědecké stanici v Antarktidě, uvedl pan Kocián.

Představujeme nového partnera - WILKOP

S jakými otázkami se na Vás Sousedé.cz mohou obrátit?

Mohou se na nás obrátit v otázkách optimalizace dodávek tepla, regulace vytápění, snížení nákladů za teplo. Umíme poradit s celou řadou věcí týkajících se vytápění, hlučností otopných soustav, rezervovaných výkonů, výkonových smluv, ale také s otázkou, zda se vyplatí odpojit bytový dům od centrálního zásobování teplem, nebo jestli existují i jiná řešení, jak si o množství dodaného tepla z centrálního zdroje rozhodovat sami a nenechat se zbytečně přetápět teplárnou.

To, jestli je systém EKOREG-BXC vhodný i pro jejich dům a kolik by jim případně ušetřil, se dozvědí z jednoduchého dotazníku, který mohou vyplnit na našich stránkách. Většinu potřebných údajů pro dotazník se dozvědí na svém vyúčtování, nebo z faktur od dodavatele.

Jaké sousedské vztahy udržujete ve svém okolí?

Jsme ryze českou firmou rodinného typu, tudíž přátelská atmosféra a vzájemná důvěra je předpokladem úspěchu. Také s našimi zákazníky udržujeme vřelé vztahy, už proto že si uvědomujeme, že dělat předsedu společenství vlastníků, nebo malého družstva je „nevděčná“ funkce a většina lidí tuto funkci vykonává ne pro peníze, ale protože mají vztah k domu, ve kterém bydlí a chtějí pro něj to nejlepší.

Který z firemních sousedů bude v kontaktu s uživateli portálu Sousedé.cz?

Na kontakt s ostatními sousedy a na jejich dotazy je připravena reagovat Pavla Paskovičová, která ve firmě pracuje v obchodním úseku a každodenně je ve styku s našimi zákazníky. Pro případ specifických odborných dotazů má k dispozici tým fundovaných techniků. Přestože je její práce náročná, nikdy neztrácí smysl pro humor a navíc ve vypjatějších situacích dovede podržet ostatní kolegy.

**![](/upload/_public/magazine/img/Pavla - 1.jpg)**Foto: Pavla Paskovičová (zdroj: Wilkop)

Můžete uvést nějakou legrační historku z Vaší firemní praxe?

Po jedné instalaci našeho systému v bytovém domě v Praze byl vyslán náš technik do jednoho z bytů, kde si paní stěžovala, že má v bytě zimu. Po příjezdu technik zjistil, že má paní úplně zastavené termoventily na radiátorech. Na doporučení technika, že je nutné tyto termoventily otevřít, paní reagovala slovy: „To víte, já je otevřu a pak budu platit víc za teplo."


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.