Reklama

Proslavte svůj hotel v soutěži Czech Hotel Awards

Hotelawards.cz, 20. 5. 2012

Jste hrdým majitelem hotelu, který si získává na základě výborných služeb stále větší oblibu?

Nabízíte něco specifického, co jiné hotely nemají? Je váš hotel osobitý a výjimečný? Pak by vám neměla ujít jedinečná příležitost, jak jej představit ještě většímu množství návštěvníků. Přihlaste svůj hotel do soutěže o titul Hotelu roku 2012!

Tato soutěž probíhající v rámci prestižních Czech Hotel Awards pořádaných společností Conventia s.r.o. nemá v Česku obdoby a v posledních letech ji lze označit za největší konanou akci v rámci hotelnictví u nás. Pokud jste dosud váhali s účastí svého hotelu, věřte, že je nejvyšší čas. Nominací do soutěže totiž získáte nejen prestiž, ale dostanete také neopakovatelnou šanci odlišit se od své konkurence a předvést své nejsilnější stránky. Silná mediální podpora a vyhlášení výsledků ještě před turistickou sezónou rovněž poskytují velký prostor, jak vejít do povědomí potenciálních klientů a návštěvníků a zajistit si tak znatelný příliv hostů.

Ocenění Hotel roku 2012 je udělováno ve čtrnácti zastoupených krajích hned v několika kategoriích a hotely tak mohou získat ocenění za nejlepší tříhvězdičkový, čtyřhvězdičkový či pětihvězdičkový hotel, za nejlepší wellness&spa hotel a nejlepší kongresový hotel. Na základě hlasování odborné poroty a veřejnosti pak bude vybrán absolutní vítěz v každé kategorii. Hlasování bude probíhat na www.hotel.cz a www.hotelawards.cz.

Cílem soutěže je zmapování a zviditelnění těch nejlepších a nejkvalitnějších hotelů v celé České republice. V tuto chvíli se neustále další hotely registrují a věříme, že zájem o účast v této věhlasné soutěži ještě poroste a předvede to nejlepší, co u nás můžeme oblasti hotelnictví najít.

Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků pak proběhne 14. června 2012 v Průmyslovém paláci na Výstavišti. Velkolepá show nabídne prostor pro nejrůznější prezentace a ochutnávky a společně s bohatým programem se postará o nezapomenutelný večer.