Sousedé.cz představují nového partnera - Verlag Dashöfer, nakladatelství, s.r.o. a Kurzy.cz

Opět rozšiřujeme naši spolupráci se zajímavými partnery.

Sousedé.cz představují nového partnera - Verlag Dashöfer, nakladatelství, s.r.o. a Kurzy.cz

Profil firmy Verlag Dashöfer, nakladatelství, s.r.o.

Společnost Verlag Dashöfer, s.r.o. působí v České republice již od roku 1992. Firma patří k předním odborným nakladatelským domům v ČR a její jméno je spojováno s poskytováním kvalitních a aktuálních informací pro širokou odbornou veřejnost.

Verlag Dashöfer, s.r.o. vydává odborné tituly určené jednotlivým profesím zaměřené na praxi z mnoha odborných oblastí (právo a management, daně a účetnictví, mzdy a personalistika, stavebnictví, zdravotnictví, nezisková sféra, města a obce, školství, strojírenství, výroba, BOZP, ekologie, energetika, potravinářství, řízení kvality, doprava a logistika a další).

Nabídka odborných publikací je doplněna o on-line verze některých produktů a o zajímavou a vysoce odborně zaměřenou službu zdarma – emailové noviny z mnoha odborných oblastí.

KURSY.cz

Od roku 2003 organizuje společnost Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r.o. též školení a semináře určené pro odbornou veřejnost. Na seminářích poskytují účastníkům aktuální informace odborníci z ministerstev či renomovaní specialisté na určitou oblast. Témata seminářů se přizpůsobují potřebám zákazníků - účastníci jsou připravováni na nejnovější změny v legislativě a zdokonalují se v oblastech, které jim způsobují v praxi problémy.

Kromě seminářů pro veřejnost připravujeme také školení ušitá na míru konkrétní firmě - tzv. IN-HOUSE semináře. Témata IN-HOUSE seminářů nejsou vázána pouze na aktuální komerční nabídku nakladatelství Verlag Dashöfer, vzhledem k šíři zaměření vydávaných titulů i nabízených seminářů připraví oddělení seminářů vzdělávací projekt na jakékoliv klientem zvolené téma.

Našim hlavním cílem je vysoká profesionalita a kvalita poskytovaných služeb ke spokojenosti všech klientů.

Společnost Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r. o. získala v roce 2006 certifikát systému managementu kvality podle normy ISO 9001:2000 týkající se její nakladatelské a vydavatelské činnosti. Při recertifikačním auditu v roce 2009 byla platnost certifikátu nejen úspěšně obhájena, ale také dále rozšířena o pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí.

Tyto skutečnosti jsou pro všechny naše zaměstnance závazkem vysoké odpovědnosti za trvalou spokojenost každého zákazníka.


Mohlo by vás zajímat