SVĚT JAKO NA DLANI A SOUTĚŽ O ZÁJEZDY ZA 1 MILION KORUN! - HOLIDAY WORLD - 22. středoevropský veletrh cestovního ruchu

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy a jeho organizátorem je Incheba Praha. V roce 2013 se koná 22. ročník, který proběhne ve dnech 7. - 10. února 2013 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně se 7. ročníkem gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL a 18. ročníkem veletrhu GOLF SHOW.

SVĚT JAKO NA DLANI A SOUTĚŽ O ZÁJEZDY ZA 1 MILION KORUN! - HOLIDAY WORLD - 22. středoevropský veletrh cestovního ruchu

Nenechte si ujít veletrh HOLIDAY WORLD 2013, který každému z Vás nabídne dovolenou přímo na míru. Pouze na této mezinárodní akci můžete také vyhrát dovolenou snů. Každý den losujeme před zraky návštěvníků slevové kupony v celkové hodnotě 1 milion korun!

Na jednom jediném místě můžete procestovat téměř celý svět. Představí se více než 870 vystavovatelů z 50 zemí. Ani letos nebude chybět oblíbený filmový festival WORLDFILM. Navíc 1 vstupenka platí hned na tři veletrhy. Současně totiž probíhá i jediný veletrh golfu v ČR a to GOLF SHOW. Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla a pití. Nejen pro gurmány organizátoři přichystali veletrh TOP GASTRO & HOTEL. Témata veletrhů, tedy cestování, gastronomie a golf, se velmi dobře doplňují a tak si návštěvníci mohou na jednom místě vychutnat spojení plné dálav, chutí, vůní, sportovního vyžití gentlemanů a všeho, co připomíná atmosféru báječně stráveného volného času.

Zapište si proto do kalendáře termín 7. – 10. února 2013. Pro laickou veřejnost jsou brány Výstaviště v pražských Holešovicích otevřeny o víkendu, pro odborníky ve čtvrtek a pátek. Více informací najdete na www.holidayworld.cz. Kompletní program filmového festivalu o cestování najdete na www.worldfilm.cz.


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.