Vyražte se koupat do zaručeně čisté vody!

Vedro je, bylo a bude. Někdo je rád, protože je na dovolené a přál si být ve vedru někde na pláži. My ostatní trávíme horké dny zavřeni v kancelářích (ti šťastnější s klimatizací..) a odpočítáváme minutky, kdy to peklo skončí a přesuneme se do vyhřátých bytů. Tam si jen sbalíme pár drobností a vyrážíme se ochladit k vodě.

Vyražte se koupat do zaručeně čisté vody!

Najít v těchto dnech nějaké místo u vody, kde byste byli sami, je takřka nemožné. Děti se pohybují na koupalištích a u rybníků takřka od rána a zbytek populace se přidává podle konce pracovní doby. Ochladit se ve studené vodě přichází v úvahu jedině na koupalištích, kde se voda pravidelně čistí a teplotu udržují velmi nízkou. U rybníků a na pískovnách už je to trochu teplejší kafe, ale pořád je to skvělé osvěžení po nekonečném pracovním dni.

Jestli byste se také rádi někde ochladili, ale nechcete podnikat dlouhou cestu za koupáním, na jejímž konci by vás čekalo zklamání v podobě zhoršené kvality vody, zkuste se nejdříve podívat na přehlednou mapu celé republiky, která stav kvality vody v koupalištích a rybnících přehledně uvádí.

A pak nám dejte vědět, kde bylo koupání nejlepší :)

Že by se okurková sezona jmenovala podle toho, že jsme všichni u vody naloženi jako okurky?


Mohlo by vás zajímat

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí jsou fenoménem této doby. Za zvýšeným zájmem o tuto službu stojí zcela jistě aktuální situace na trhu nemovitostí. Velký přetlak poptávky žene ceny nemovitostí nahoru a pro realitní makléře je někdy obtížné z cenových map určit odpovídající prodejní cenu. Proto ji určí až aktuální zájem ze strany poptávajících.