Zasoutěžte si se Sousedy!

Soutěžíte rádi? Pokud ano, zkuste to se Sousedy. Stačí zodpovědět na tři krátké otázky a výhra může být vaše! Nehraje se o žádné zbytečnosti, ale o ceny, které se hodí do každé domácnosti. Soutěž probíhá od 8. do 27. března 2016. CHCI SOUTĚŽIT

Zasoutěžte si se Sousedy!

A co můžete vyhrát?První cena je robotický vysavač CleanMate QQ6S, díky kterému budete mít doma uklizeno raz dva a bez žádné větší námahy. Vysavač má vysoce výkonný sací motor, takže posbírá z podlah všechny nečistoty. Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Nechybí ani inovativní ultrazvukové senzory, které pomáhají robotickému vysavači v navigaci prostorem a zabrání tak srážce s nábytkem. Vysavač navíc disponuje atestovanou UV dezinfekční lampou, která podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a viry.

Druhá cenapotěší především milovníky kávy, kteří mají už dost té rozpustné a rádi by vyzkoušeli něco nového. Cenou je totižkávovar KRUPS Dolce Gusto Piccolo, díky kterému připravíte kávu za pár minut.

Výhercetřetí cenyzíská parádní setRohnson tyčový mixér r-575, který obsahuje nádobu na sekání i mixování. Velkou výhodou je, že sekáček potravin má objem 700 ml a celkem 4 nerezové nože, takže do něj můžete vložit větší množství potravin.

Lákají vás ceny? Tak neváhejte a zkuste si tipnout, kolik bude k 31. březnu na portálu uživatelů. A malá nápověda, momentálně jich je přes 20 000.


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.