Zlobí vás stále rostoucí ceny za teplo?

"Vlastní výtopna v bytovém domě" aneb první PORADNA od 14. do 20.5.2012

Zlobí vás stále rostoucí ceny za teplo?

Stále častěji se setkáváme s dotazy, zda existuje nějaká alternativa, jak se osamostatnit od dodávek teplárenských společností, které každoročně zdražují cenu za GJ tepla.

Tato skutečnost trápí stále více vlastníků bytových jednotek z různých měst a obcí a i proto jsme pro vás ve spoluprráci s odborníkem ze společností AC Heating připravili Poradnu na téma Vlastní výtopna v bytovém domě.

Pokud je i pro vás toto téma aktuální, neváhejte se do Poradny zapojit v termínu od 14. do 20.5. v Poradnách s odborníkem na Sousede.cz, kde vám bude k dispozici odborník ze společnosti AC Heating, pan Ing. Jiří Honzík.

Ing. Honzik pracuje v oboru vytápění již řadu let a specializuje se především na aplikace malých výtopen v bytových domech, jenž se odpojují od CZT z důvodu vysoké ceny tepla.

Může vás zajímat:
článek - Vlastní výtopna v bytovém domě.

poradna - Malá výtopna v bytovém domě.

**Pokud vás toto téma zaujalo nebo je pro vás aktuální, jistě vás potěšíme zprávou o Poradně s **odborníkem k této problematice, který vám bude v průběhu dní od 14. do 20. května odpovídat na vaše dotazy.

**více v poradně zde: **


Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro SVJ

Právní poradna pro SVJ

Věděli jste, že statutární orgán společenství vlastníků (výbor/předseda) při výkonu správy domu ručí celým svým majetkem? Za každé rozhodnutí nesete rovněž plnou právní odpovědnost!

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.