Změna času, na kterou se budete těšit

Každý rok posouváme ručičky na hodinách, abychom se přizpůsobili novému času. Napadlo vás někdy, že si čas můžete přizpůsobit? Vyberte si ty správné hodiny pro vás, ať se na čas díváte vždy s radostí.

Změna času, na kterou se budete těšit

Objednat, nalepit, kochat se

Nevíte kolik je hodin? Hledáte po kapsách mobil, abyste zkontrolovali, kolik ještě máte času? Pořiďte si nástěnné hodiny a udělejte z nich dominantu místnosti. Nalepovací hodiny se vyrábí ve spoustě designů. Jste fotbalovým nadšencem? Nebo milujete kočky? Nosíte rádi kecky? Vyberte si design, který vám nejvíce sedne a získáte nejen nástěnné hodiny, ale i designový prvek do místnosti. Hodiny obsahují klasický ciferník a tikají skoro neslyšně.

Čas v kuchyni

Jak dlouho už je to kuře v troubě? Že jste se zapomněli podívat na hodiny, když jste ho tam dávali? Pořiďte si minutku a hoďte čas za hlavu. Zazvoní, až bude jídlo hotové. Fantazii se v dnešní době meze nekladou. A tak vás o hotovém jídle může upozorňovat kočka, kohout, vajíčko, zmrzlina nebo třeba konvička. Je jen na vás, čemu dáte přednost. Věřte nám, že jakmile minutku domů pořídíte, nedáte na ni dopustit.

Hodiny do dětského království

Ubíhající čas je nejlépe vidět na dětech. Rostou jako z vody. A čas nejde zastavit. Zamysleli jste se někdy nad tím, jaký typ hodin by se nejvíce líbil vašim dětem? Přizvěte je k výběru dětských hodin do pokojíčku, ať mají radost, že se podílejí na výběru. Vy tak navíc nešlápnete vedle, kdyby se jim váš výběr hodin nelíbil.

Některé dětské hodiny slouží navíc i jako budík nebo noční světlo. Možností je nepřeberné množství. Třeba vás překvapí, co si nakonec vaše děti zvolí, a příště je necháte, aby vám poradili i s výběrem dalších prvků do domácnosti.

Ať už sháníte cokoliv, vyzkoušejte nabytek.sousede.cz. Jistě si vyberete.

Zdroj foto: Jumpstory.com


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.