Premium Media Group a.s. logo

Premium Media Group a.s.

Pod značkou PREMIUM MEDIA GROUP spadá 12 titulů s hlavním zacílením na vysokou společenskou vrstvu. Základním těžištěm vydavatelské činnosti skupiny jsou tištěné tituly, které navazují na tradici. Ta se nejvíce propisuje do titulů ARCHITECT +, který navazuje na více jak 60 letou historii časopisu ARCHITEKT a do magazínu Estate vycházejícího již 15. rokem. Další tituly, které spadají do portfolia vydavatelství jsou Premium Ski, Premium Golf, Art of Living, The Black Tie a Exclusive Tours.

Nad rámec tištěných titulů vstupuje PREMIUM MEDIA GROUP také do on-line prostředí a to jak do titulu Estate.cz, tak také do projektů jako jsou ParizskaUlice.cz a Iconiq.cz.

Kreativní "HUB" vydavatelství pak tvoří ArtContent Studio, jenž produkuje sofistikovaný obsah i celé kampaně na míru pro přesně definované publikum a s mimořádnou efektivitou.

Důležitým přesahem vydavatelství je i vydávání knih, se kterým započalo v roce 2020 s cestovatelským průvodcem Czech It Out a autentickými výpověďmi architektů ARCHITEKTI.

Na Perštýně 362/2, Praha, 11000
Poptávka