Když pes o samotě zlobí a štěká, neodhazujte hned flinty do žita!

Někdy není jednoduché zajistit pokojné a hlavně nehlučné soužití s domácím mazlíčkem. Vy musíte do práce, pes nechce osamět, sousedi zůstávají doma a všichni potřebujete klid. Abyste mohli pracovat bez stresu, pejsek celý den neproštěkal a sousedé nepřišli o nervy, nevhazujte flintu do žita, a zkuste to s ověřenou moudrostí: “Kdo si hraje, nezlobí”! A proč to nezkusit?

Když pes o samotě zlobí a štěká, neodhazujte hned flinty do žita!

![](/upload/_public/magazine/img/reedog výstřižek.PNG)

![](/upload/_public/magazine/img/reedog druhy.png)

S chutí do hry a proti zlobení!

Bude to fungovat? A není to jen reklama na drahé zbytečnosti? Hoďte za hlavu neúčinné úvahy a raději nakupte tam, kde můžete zboží vyzkoušet, a taky vrátit. Že pes štěká, ještě není důvod, aby skončil v útulku nebo jste ho museli někam zavírat. Poradíme vám, které hračky jsou efektivní a oblíbené uživateli a přinesou vám jednoznačné zlepšení soužití s vaším pejskem. Odstraňte hrou nejčastější příčinu štěkání, které ničí vaše sousedy: nudu!

![](/upload/_public/magazine/img/reedog treti.jpg)

Hračky pro psy nejlepší na ven i na doma!

Když zábavu, obstarejte pejskovi tu nejchytřejší. Takovou hračku, která nenechá zahálet jeho mysl, hodí se ven i dovnitř a ještě mu něco zajímavého přidá navíc. Určitě takovou ocení nejen váš chlupáč. Pro inspiraci naše tipy:

Automatický míček na pamlsky Foobler pro hodiny zábavy

Proč je dobré hrát si s míčem? Nebo s míčem - dávkovačem? Foobler je míček, který kromě hry zajistí zdravý režim krmení. Míček z odolného plastu ABS funguje sám. Na baterie nebo i ve verzi s ovládáním přes váš smartphone. Ke klasické variantě však nepotřebujete žádné ovládání, jenom Foobler, automatický míček.

![](/upload/_public/magazine/img/reedog ctvrty.png)

Výhodou je úplně jednoduché zacházení. Míček obsahuje 6 malých zásobníku na suché krmivo, manuální časovač a otvory pro vypadávání granulí. Míček svou konstrukcí napomáhá pohybu, takže je v podstatě samočinný. V nastavený čas na pejska zazvoní (lze vypnout), aby ho upozornil na hru a uvolní jeden dávkovač s granulemi či pamlsky. Vložte pamlsky zdravé suché, které budou jak ulité! Plňte pamlsky nebo granulemi do velikosti 12,5 mm.

![](/upload/_public/magazine/img/reedog paty.png)

Jakmile pes míček prozkoumá a trochu ho popostrčí, zjistí, že z otvorů vypadává krmení. S Foobler se nají vícekrát denně v optimálních porcích a stravu nemá možnost zhltat. Skvělé řešení proti obezitě, pro dobrou kondici a předcházení nudě. Hra je částečně inteligenční, míč je klasickou psí vášní a pes tak obvykle zapomíná na neplechy. Soustředí se na jídlo a hru. Vyhoví téměř všem velikostem čtyřnohých kamarádů a zákazníci ho oceňují jako trvanlivou hračku odolnou proti rozkousání. Výrazné barevné varianty!

iFetch: samočinný házeč míčků s řešením hry pro každého pejska

Aktivnější pes, aktivní odpověď. Při dovádění s iFetch aportovací hračkou pes na štěkání určitě zapomene. Pokud váš pejsek má poněkud aktivnější povahu, pořiďte mu hru, které žádný neodolá! iFetch má řešení pro psy všech velikostí s volitelným dosahem vrhání míčků.

![](/upload/_public/magazine/img/reedog sesty.jpg)

Konstrukce iFetch je o něco důmyslnější, než u běžných vrhačů a proto se hodí i pro ty bojácnější pejsky. iFetch Frenzy vrhá míčky na gravitačním principu s náhodným směrem vykutálení míčku. iFetch Original dobijete s adaptérem a pro verzi Too vložte baterie.

Představili jsme vám takové hračky, které nejen vyřeší zábavu pro psa i bez vaší účasti, ale hromadu legrace s nimi zažijete i při společné hře. O důvod víc ke společnému optimismu!

Nepřehlédněte

Štěkající pes u sousedů v bytě

Můžeme chtít, aby pes platil za výtah jako další osoba v bytě?

Pes a pronájem bytu

Pes do bytu - pán do bytu


Mohlo by vás zajímat

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Když jsme mladí a zdraví a nastěhujeme se do krásného bytu ve třetím patře bez výtahu, nenapadne nás, že jednou může nastat situace, kdy se ocitneme v pasti, odříznuti od zbytku světa. Schody se stávají nečekaným problémem.

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.