Revitalizační poradna

Hledáte rady jak ušetřit za energii a jak správně zateplit váš dům? Pak se můžete inspirovat v naší nové poradně, kde jsme pro vás připravili seznam nejčastějších otázek na revitalizaci bytových domů a zateplení. Pokud vám nestačí již zodpovězené otázky, můžete našemu partnerovi položit svou vlastní otázku.

Revitalizační poradna

V našem hlavním menu naleznete položky Lokality, Společenstva, Magazín a Poradny. V poradnách naleznete právní poradnu a nově revitalizační poradnu. V obou poradnách naleznete nejčastější otázky uživatelů, články od našich partnerů, návody, vzory smluv a možnost položit našim partnerům dotaz. To vše nabízíme našim uživatelům zdarma.

Pokud se vám zdají náklady na vytápění vašeho obytného domu velké a zbytečné, je na čase podívat se po jednoduchém řešení, jak je snížit. Někdy může postačit lepší izolace, někdy zase výměna oken. Více informací naleznete v naší poradně, na které spolupracujeme s IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.Mohlo by vás zajímat

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.

Elektronické hlasování 21. století

Elektronické hlasování 21. století

Chystáme pro vás nové hlasování online, abyste co nejpohodlněji mohli hlasovat odkudkoliv a měli vše na dosah přímo z profilu vašeho virtuálního domu.

Jak ušetřit na energiích?

Jak ušetřit na energiích?

Znáte to, přišla vám faktura za energie a na vás vyskočí mnohdy nepříjemně velká částka, kterou ale s hořkostí zaplatíte. Rádi byste vyměnili dodavatele, ale najít nového a neudělat chybu je moc práce. Je zde ale ještě jedna možnost....