Auto jako vánoční dárek

Blíží se Vánoce a těm z vás, kteří by rádi potěšili své blízké autem, poradíme, jak postupovat při zapsání šťastlivce jako nového vlastníka.

Auto jako vánoční dárek

Nejdříve je dobré vědět, že na změnu vlastníka vozidla máte dle zákona 10 pracovních dnů a že bez ověřené plné moci nelze obdarovaného zapsat do technického průkazu.

Jedinou možností tedy je počkat, až si novopečený majitel u stromečku rozbalí klíče od vozu a poté s ním návštěvu úřadu řešit. Registr vozidel může navštívit sám nebo s vámi může sepsat plnou moc a následně ověřit svůj podpis.

Jedná-li se o ojeté vozidlo, je dále třeba plná moc od prodávajícího s ověřeným podpisem, povinné ručení, velký technický průkaz, malý technický průkaz a evidenční kontrola. Ta má platnost 30 dní.

Při registraci nového vozidla postačí doklad o nabytí, povinné ručení a velký technický průkaz.

Pokud vám předvánoční shon nedovolí, abyste si kus svého času ukrojili k řešení přepisu vozidla, rádi vám s tím pomůžeme. Nejenže zajistíme změnu vlastníka vozidla, ale také přistavíme vozidlo na evidenční kontrolu a dále vám sjednáme výhodné pojištění vozu. Soustředíme se na spokojenost klienta, tudíž vše vyřídíme do dvou dnů od objednání služby.

Bližší informace naleznete na našich webových stránkách .

Přejeme vám šťastné a pohodové Vánoce strávené v přítomnosti vašich nejbližších. V případě návštěvy úřadu vám přejeme poklidné a úspěšné jednání.

A jako dárek od nás nezapomeňte využít slevu 25 % na službu PICK-UP SERVIS nebo PŘEPIS VOZIDLA

Nepřehlédněte!

Kam se stromkem po vánocích?

Vánoční dekorace snadno a rychle

Vánoční dekorace svépomocí


Mohlo by vás zajímat

Vrácení přeplatku na dani

Vrácení přeplatku na dani

Pokud chcete přiznání k dani z příjmů vyřídit co nejdříve a zároveň žádáte o vrácení přeplatku na dani z příjmů, počkejte s jeho podáním až na únor.

Jak přepsat nemovitost na děti

Jak přepsat nemovitost na děti

V rámci rodiny je běžné, že se rodiče rozhodnou potomkům darovat svou nemovitost. Někdy s tím ovšem nečekají až na stáří, ale přepíšou nemovitost na své ještě nezletilé děti. Na co je v takovém případě třeba pamatovat?

Hotely v době koronavirové

Hotely v době koronavirové

Dva aktuální problémy realitního byznysu v Česku – nedostatek bytů na trhu a hotely na odpis – našly společné řešení. Ubytovací zařízení zející kvůli pandemii prázdnotou totiž nejenom dočasně fungují na pronájem, ale některá se na byty vyloženě mění.