Reklama

Využijte 10% slevu na objednávku, kód SOUSEDEKNIHA

Auto jako vánoční dárek

Proaktivum, 9. 12. 2017

Blíží se Vánoce a těm z vás, kteří by rádi potěšili své blízké autem, poradíme, jak postupovat při zapsání šťastlivce jako nového vlastníka.

Nejdříve je dobré vědět, že na změnu vlastníka vozidla máte dle zákona 10 pracovních dnů a že bez ověřené plné moci nelze obdarovaného zapsat do technického průkazu.

Jedinou možností tedy je počkat, až si novopečený majitel u stromečku rozbalí klíče od vozu a poté s ním návštěvu úřadu řešit. Registr vozidel může navštívit sám nebo s vámi může sepsat plnou moc a následně ověřit svůj podpis.

Jedná-li se o ojeté vozidlo, je dále třeba plná moc od prodávajícího s ověřeným podpisem, povinné ručení, velký technický průkaz, malý technický průkaz a evidenční kontrola. Ta má platnost 30 dní.

Při registraci nového vozidla postačí doklad o nabytí, povinné ručení a velký technický průkaz.

Pokud vám předvánoční shon nedovolí, abyste si kus svého času ukrojili k řešení přepisu vozidla, rádi vám s tím pomůžeme. Nejenže zajistíme změnu vlastníka vozidla, ale také přistavíme vozidlo na evidenční kontrolu a dále vám sjednáme výhodné pojištění vozu. Soustředíme se na spokojenost klienta, tudíž vše vyřídíme do dvou dnů od objednání služby.

Bližší informace naleznete na našich webových stránkách .

Přejeme vám šťastné a pohodové Vánoce strávené v přítomnosti vašich nejbližších. V případě návštěvy úřadu vám přejeme poklidné a úspěšné jednání.

A jako dárek od nás nezapomeňte využít slevu 25 % na službu PICK-UP SERVIS nebo PŘEPIS VOZIDLA