Pojistěte si dovolenou! Kooperativa nabízí nová COVID pojištění

Chystáte se i přes nepříznivé předpovědi na dovolenou? Kooperativa nabízí speciální cestovní připojištění pro případ nákazy koronavirem.

Pojistěte si dovolenou! Kooperativa nabízí nová COVID pojištění

Po Velikonocích Kooperativa spustí prodej dvou nových připojištění k cestovnímu pojištění. Pojištění COVID a pojištění Karantény.

POJIŠTĚNÍ COVID OD KOOPERATIVY

Pojištění COVID je vhodné pro klienty, kteří se chystají do zemí, které jsou dle „semaforu“ MZV ČR označeny jako rizikové, tedy červenou a tmavě červenou barvou. V zeleně a oranžově označených zemích léčebné výlohy související s onemocněním COVID-19 hradíme i bez připojištění COVID. Pojištění bude možné sjednat s územní platností pro Evropu, v případě cestování mimo Evropu je možné sjednat pojištění i na územní platnost celého světa. Toto pojištění se vztahuje na pobyty v zahraničí do 30 dní.

PŘIPOJISTIT SE MŮŽETE I PRO PŘÍPAD KARANTÉNY

Pojištění Karanténa kryje nezbytné a přiměřené náklady na stravu, ubytování nebo náhradní dopravu do České republiky z důvodu, že byla pojištěnému nařízena karanténa související s onemocněním COVID-19. Tz. v případě, kdy nemůžete odcestovat ze zahraničí zpět v domluveném termínu, Vám uhradíme 80 % vícenákladů, které Vám s nařízenou karanténou vznikly. Musíte jen doložit doklady o zaplacení. Pojištění karantény se sjednává s limitem maximálně do 30 000 Kč. I toto pojištění bude možné sjednat s územní platností pro Evropu nebo celý svět. Stejně tak se pojištění vztahuje na pobyty do maximální délky 30 dní.

Tato připojištění sjednáte na kterékoliv pobočce Kooperativy.

Více o Kooperativa

Přečtěte si také:

Jak pojistit sportovní vybavení nejen proti odcizení

Pojištění odpovědnosti od Kooperativy

Asistenční služby se mohou hodit i v pojištění majetku

Zdroj foto: Pixabay.com


Mohlo by vás zajímat

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí jsou fenoménem této doby. Za zvýšeným zájmem o tuto službu stojí zcela jistě aktuální situace na trhu nemovitostí. Velký přetlak poptávky žene ceny nemovitostí nahoru a pro realitní makléře je někdy obtížné z cenových map určit odpovídající prodejní cenu. Proto ji určí až aktuální zájem ze strany poptávajících.

Vrácení přeplatku na dani

Vrácení přeplatku na dani

Pokud chcete přiznání k dani z příjmů vyřídit co nejdříve a zároveň žádáte o vrácení přeplatku na dani z příjmů, počkejte s jeho podáním až na únor.

Jak přepsat nemovitost na děti

Jak přepsat nemovitost na děti

V rámci rodiny je běžné, že se rodiče rozhodnou potomkům darovat svou nemovitost. Někdy s tím ovšem nečekají až na stáří, ale přepíšou nemovitost na své ještě nezletilé děti. Na co je v takovém případě třeba pamatovat?