Pojistěte si dovolenou! Kooperativa nabízí nová COVID pojištění

Chystáte se i přes nepříznivé předpovědi na dovolenou? Kooperativa nabízí speciální cestovní připojištění pro případ nákazy koronavirem.

Pojistěte si dovolenou! Kooperativa nabízí nová COVID pojištění

Po Velikonocích Kooperativa spustí prodej dvou nových připojištění k cestovnímu pojištění. Pojištění COVID a pojištění Karantény.

POJIŠTĚNÍ COVID OD KOOPERATIVY

Pojištění COVID je vhodné pro klienty, kteří se chystají do zemí, které jsou dle „semaforu“ MZV ČR označeny jako rizikové, tedy červenou a tmavě červenou barvou. V zeleně a oranžově označených zemích léčebné výlohy související s onemocněním COVID-19 hradíme i bez připojištění COVID. Pojištění bude možné sjednat s územní platností pro Evropu, v případě cestování mimo Evropu je možné sjednat pojištění i na územní platnost celého světa. Toto pojištění se vztahuje na pobyty v zahraničí do 30 dní.

PŘIPOJISTIT SE MŮŽETE I PRO PŘÍPAD KARANTÉNY

Pojištění Karanténa kryje nezbytné a přiměřené náklady na stravu, ubytování nebo náhradní dopravu do České republiky z důvodu, že byla pojištěnému nařízena karanténa související s onemocněním COVID-19. Tz. v případě, kdy nemůžete odcestovat ze zahraničí zpět v domluveném termínu, Vám uhradíme 80 % vícenákladů, které Vám s nařízenou karanténou vznikly. Musíte jen doložit doklady o zaplacení. Pojištění karantény se sjednává s limitem maximálně do 30 000 Kč. I toto pojištění bude možné sjednat s územní platností pro Evropu nebo celý svět. Stejně tak se pojištění vztahuje na pobyty do maximální délky 30 dní.

Tato připojištění sjednáte na kterékoliv pobočce Kooperativy.

Více o Kooperativa

Přečtěte si také:

Jak pojistit sportovní vybavení nejen proti odcizení

Pojištění odpovědnosti od Kooperativy

Asistenční služby se mohou hodit i v pojištění majetku

Zdroj foto: Pixabay.com


Mohlo by vás zajímat

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.