Pojistěte si dovolenou! Kooperativa nabízí nová COVID pojištění

Chystáte se i přes nepříznivé předpovědi na dovolenou? Kooperativa nabízí speciální cestovní připojištění pro případ nákazy koronavirem.

Pojistěte si dovolenou! Kooperativa nabízí nová COVID pojištění

Po Velikonocích Kooperativa spustí prodej dvou nových připojištění k cestovnímu pojištění. Pojištění COVID a pojištění Karantény.

POJIŠTĚNÍ COVID OD KOOPERATIVY

Pojištění COVID je vhodné pro klienty, kteří se chystají do zemí, které jsou dle „semaforu“ MZV ČR označeny jako rizikové, tedy červenou a tmavě červenou barvou. V zeleně a oranžově označených zemích léčebné výlohy související s onemocněním COVID-19 hradíme i bez připojištění COVID. Pojištění bude možné sjednat s územní platností pro Evropu, v případě cestování mimo Evropu je možné sjednat pojištění i na územní platnost celého světa. Toto pojištění se vztahuje na pobyty v zahraničí do 30 dní.

PŘIPOJISTIT SE MŮŽETE I PRO PŘÍPAD KARANTÉNY

Pojištění Karanténa kryje nezbytné a přiměřené náklady na stravu, ubytování nebo náhradní dopravu do České republiky z důvodu, že byla pojištěnému nařízena karanténa související s onemocněním COVID-19. Tz. v případě, kdy nemůžete odcestovat ze zahraničí zpět v domluveném termínu, Vám uhradíme 80 % vícenákladů, které Vám s nařízenou karanténou vznikly. Musíte jen doložit doklady o zaplacení. Pojištění karantény se sjednává s limitem maximálně do 30 000 Kč. I toto pojištění bude možné sjednat s územní platností pro Evropu nebo celý svět. Stejně tak se pojištění vztahuje na pobyty do maximální délky 30 dní.

Tato připojištění sjednáte na kterékoliv pobočce Kooperativy.

Více o Kooperativa

Přečtěte si také:

Jak pojistit sportovní vybavení nejen proti odcizení

Pojištění odpovědnosti od Kooperativy

Asistenční služby se mohou hodit i v pojištění majetku

Zdroj foto: Pixabay.com


Mohlo by vás zajímat

Družstevní byty jako investice

Družstevní byty jako investice

Ještě donedávna se zdálo, že družstevní byty budou brzo minulostí. Jenže v poslední době výstavba nemovitostí tohoto typu znovu ožívá. Stále více lidí v souvislosti s dopady krize nedosáhne na vysokou hypotéku. Družstevní byty tak mohou být pro ně vhodnou alternativou, jak vyřešit bydlení.

Jak na pojištění motocyklu bez starostí?

Jak na pojištění motocyklu bez starostí?

Jste nadšený motorkář a právě nadešla vaše sezóna? Nezapomínejte na to, že musíte mít svůj stroj správně pojištěný. Povinné ručení je základ, vyplatí se vám také havarijní pojištění motocyklu?