Reklama

Využijte 10% slevu na objednávku, kód SOUSEDEKNIHA

Online hlasování - účinný způsob, jak zachovat činnost a provoz nejen bytového domu!

sousedé.cz, 18. 3. 2020

Omezení volného pohybu osob, domácí karantény a další opatření vlády budou bohužel pro spoustu firem a živnostníků likvidační. Vaše SVJ/BD se ale bát nemusí. Díky sousedé.cz budete mít celý dům pod kontrolou, i když se nebudete scházet osobně.

Řádný chod domu i bez papírové nástěnky

Málokdo v těchto dnech vychází z bytu. A když, tak jen na nutné cesty do práce nebo na nákup, případně pomoci osobám blízkým. Papírová nástěnka v přízemí je pro ně jen zdržování, hlavně rychle zpět do bytu. Předsedové SVJ/BD, nevěšte hlavu! Členy SVJ/BD lze snadno informovat díky online nástěnce na sousedé.cz. A jaké další online výhody na vás čekají?

  • GDPR zabezpečený prostor pro sdílení dokumentů
  • Hlášení závad
  • Komunikace se všemi sousedy – nejen na nástěnce, ale i ve zprávách
  • Ankety – proberte důležité problémy ještě před schůzí či hlasováním
  • Právně uznatelné online hlasování – hlasujte i bez osobního setkání
  • Mobilní apka zdarma – veškeré info se tak všichni dozví ihned, kdykoliv a kdekoliv

Místo schůze karanténa

Měli jste v plánu shromáždění a pandemie koronaviru vše změnila? Co teď s tím? Některé schůze se dají přesunout, jiné ne. Důležité body je třeba projednat, odhlasovat. Neodkladné opravy už se musí dořešit. Bez osobního setkání to ale nelze – omyl! Na sousedé.cz najdete právně uznatelné online hlasování pro vaše SVJ či BD. Nemusíte se scházet - registraci, přihlášení a zahájení hlasování uděláte odkudkoliv! Stačí k tomu počítač, tablet nebo i mobil s připojením na internet (wi-fi).

Díky sousedé.cz snadno, transparentně a pohodlně odhlasujete důležité věci - I V ČASE STAVU NOUZE A KARANTÉNY PRO OBČANY! Navíc už se vám nestane, že byste nebyli usnášeníschopní. A samozřejmě nebudete platit zbytečné poplatky za pronájem sálu nebo skrutátora.

Mějte vše pod kontrolou

Sousedé.cz jsou ideálním místem pro předsedy SVJ/BD a jejich řízení agendy a správy domu, ale i pro sousedskou komunikaci. Registrace je zdarma a je jen na vás, zda využijete rozšířený balíček například s právní poradnou zdarma. S nastavením vám pomůžeme – stačí se obrátit na našeho domovníka.