Nečekejte na poslední chvíli a vytvořte originální fotoprodukty již nyní se slevou 15%!

Pavel Vrba, 5. 10. 2020

Čím více se vzdalují léto a prázdniny, tím více se blíží Vánoce…. Přemýšleli jste již o dárcích pro Vaše blízké?

Co takhle věnovat jeden z originálních výrobků jako fotokniha, kalendář anebo plakát? Spustili jsme pro Vás novou službu, kterou najdete na adrese tisk.sousede.cz, využijte ji k přípravě dárků již nyní a získáte 15% slevu s kódem VITEJSOUSEDE platným do 15.11.2020.

Jak na to?

Vytvoření fotodárku může být hračka. Stačí mít k dispozici dostatek digitálních fotografií a pak si jen začít hrát. Vše jednoduše upravíte v online fotoeditoru přímo na stránkách tisk.sousede.cz a během pár dní obdržíte hotový dárek!

Chcete jen nějakou drobnost? Co takhle plakát?

Jen jediná fotografie, která řekne vše, nebo si chcete sestavit koláž? Není problém. Vyrobit plakát trvá několik vteřin, ale zážitky může připomínat dlouhá léta. Stačí jen vybrat správnou velikost, díky kvalitnímu tisku vydrží plakát na zdi bez známek blednutí velmi dlouho.

Vytvořte si kvalitní plakáty již od 49 korun

Nebo třeba kalendář?

I v době digitální je stalým partnerem spousty domácností kalendář, ať už nástěnný, nebo stolní. Pro jeho výrobu budete potřebovat 13 fotek na měsíční a 55 fotek na týdenní podle toho, jaký typ si vyberete.

Vyrobte si stolní kalendáře již od 171 Kč nebo nástěnné kalendáře již od 171 Kč

Okamžik, nebo rok nestačí? Vytvořte si krásnou fotoknihu….

Pokud prahnete po něčem větším, vytvořte si fotoknihu. Je mnoho různých zážitků, které stojí za to, aby měly své čestné místo ve vaší knihovně, nebo udělali radost vašim blízkým. Ať už se jedná o svatbu, první rok dítěte, nebo poslední dovolenou v Řecku…. Vyberte si jednu z nabízených fotoknih již od 70 Kč a nebojte, rozpracovaná fotokniha vydrží v systému až měsíc, takže pokud nezvládnete vše vytvořit hned, nic se neděje….